
Op vrijdag komt er weer een nieuwsbrief uit. Dat is al snel na de vorige editie van 1 september. Daarin staat ook een bericht dat ik ook graag met jou als facebook of website bezoeker wil delen. Meestal deel ik niet veel persoonlijke informatie. Maar ik vind het belangrijk dat je het volgende weet.
Op 2 september is mijn moeder plotseling overleden. Ze werd 72 jaar en heeft tot het laatste moment genoten van het leven. Op de rouwkaart staat “uit het leven geplukt”. Er staat nog een boeket van haar op de piano, dat had ze bij het laatste bezoek voor ons meegenomen uit de tuin.
We zijn heel verdrietig, en ook dankbaar voor haar leven en de betekenis die ze gaf aan ons leven en de mensen om haar heen. Ze genoot van mooie bloemen en planten, die ze tot het laatst heeft gezaaid, bewonderd en verzorgd.
Met dit verdriet leren we omgaan. Ik ben blij dat het stippen mij een mooie uitklaatklep geeft en een vaste waarde blijkt in de stip gemeenschap. Dankjewel voor je steun.