Site icoon Dots Design.nl

Wat wel kan – update november

Het is alweer november, en het is merkbaar donkerder. Maar dat is vast niet alleen het seizoen. Wat doet DotsDesign om deze tijd door te komen? Hier een update:

Genoeg te doen dus. Maar als het niet lukt is dat ook goed. Wat de laatste tijd gebleken is: gezondheid gaat voorop. Zelf ben ik vorige maand in quarantaine gegaan na een positieve uitslag op covid-19. Ik ben er met lichte klachten vanaf gekomen. Wees zuinig op jezelf, en op anderen! Hopelijk kunnen we elkaar snel weer zien. Tot die tijd moeten we het maar doen met digitale knuffels en borrels, en de afhaal bij de lokale ondernemer. Kijken naar wat wel kan, en genieten van de kleine dingen, zoals de net ontdekte Zeeuwse speculaasjes. Waar geniet jij van in deze tijd?

Mocht je interesse hebben in een (digitale) workshop: voorlopig zit er dat in verband met de situatie thuis niet in. Zodra dit weer kan, laat ik het zo snel mogelijk weten. Ook een online cursus staat op het lijstje, maar dat gaat ook nog even duren. Alvast bedankt voor je geduld.

Genieten van de kleine dingen…zoals dit schaaltje en wat er in zat. Sorry, het is alweer op!
Mobiele versie afsluiten